Urna

723236

URNA, porslin, 1800-talet, målad dekor med förgyllda detaljer, höjd ca 34 cm

Smärre slitage, lagad i mynningen, limmad knopp

Keramik/Porslin

Urna

Budhistorik (1 bud)

5513788
2020-01-11 20:48:15

2020-01-16 kl 14:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.