Lindau Lammhults

723234

BÖRGE LINDAU, barstol, S-70, för Lammhults, höjd 70 cm

Skador: Slitage, sprickor i sitsen, märken och repor

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Lindau Lammhults

Budhistorik (3 bud)

5537930
5534045
5528651

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.