Böcker topografi

723221

MAGNUS HÖJER, (12) Konungariket Sverige En topografisk-statistisk beskrifning med historiska anmärkningar. Del 1-4, Sthlm 1875-83, klotband, Historiskt-geografiskt och statitiskt lexikon, 1-8, den sista supplementband, 1862-, hfrbd, en i avvikande i färg

De hlfr band en med slitage och uttorkat skinn, blekta, nagg, ej genomgångna

Böcker/Kartor, Svensk topografi

Böcker topografi

Budhistorik

2020-01-16 kl 17:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.