Bordslampor alabaster

723215

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets första hälft, alabaster, ovoida och gultonade glaskupor, blästrad och etsad dekor, höjd ca 51 cm

Kupor och fötter ej sammanhörande original, nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor alabaster

Budhistorik (3 bud)

5528224
5527927
5521063

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.