Jöran Nyberg oljemålning

723214

JÖRAN NYBERG (1937-2012): "Tuppfjät", signerad Jöran Nyberg, olja på duk, ca 46x38,5 cm

Fack 26

Jöran Nyberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5527999
2 400
5528202
5527999
5525906
1 900
5520088
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.