Bordslampor

723207

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, mässing, klotformade kupor i matterat glas, höjd ca 58 cm

Mindre repor/märken

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor

Budhistorik (26 bud)
5528094
5528086
2 800
5528092
2 800
5528086
2 600
5528082
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.