Spegel Karl Johan

723206

SPEGEL, Karl Johan, pyramidmahogny, höjd 152x82 cm

Fanerskador

Speglar, Diverse

Rum 9

Spegel Karl Johan

Budhistorik (5 bud)
5528200
600
5528212
550
5528200
500
5520628
450
5516718

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.