Longines Dolce Vita damarmbandsur

723200

LONGINES, damur, Dolce Vita, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, boettnr. L5.502.4, serienr. 29454787, originallänk, 22,5x33 mm, originalbox samt extra länkbitar

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Vintage Fashion

Budhistorik (6 bud)
5538737
1 400
5538731
1 300
5535468
5532359
5526188

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.