Matbord

723199

MATBORD, ''Trial'', 1900-talets slut, märkt "Cattelan Italia", stomme i mässing, höjd ca 71, diameter 120 cm

Nagg, avslag

Möbler, Matbord

Rum 2

Matbord

Budhistorik (12 bud)
5529610
2 600
5529635
2 400
5529610
5529632
5529610
1 700

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.