Cartier Tank damarmbandsur

723197

CARTIER, damur, Must de Cartier Tank, sterlingsilver, 1980-tal, manuell, mineralglas, krona med cabochonslipad spinell, boettnr. 3 116605, läderarmband med stålspänne (ej orignal), 20x28 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med krackeleringar, bruksslitage

Klockor/Ur, Damklockor, Vintage Fashion

Cartier Tank damarmbandsur

Budhistorik (30 bud)
5539950
6 000
5539967
5 800
5539950
5 600
5539946
5 400
5539915
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.