Matta 1930/40-tal

723190

MATTA, 1930/40-tal, slätvävd, vändbar, ca 370x260 cm

Genomgående hål, lagningar kan förekomma, smuts, blekt / slitet

Mattor/Textilier

Rum 13

Matta 1930/40-tal

Budhistorik

2020-01-21 kl 16:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.