Manschettknappar

723187

MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, höjd ca 2 cm, svenska importstämplar, vikt 5 gram.

Mindre bruksslitage, monogramgravyr.

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Manschettknappar

Budhistorik (1 bud)

5520882
2020-01-14 17:09:00

2020-01-16 kl 16:18
Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.