Kanna patinerad brons

723186

KANNA, patinerad brons, sent 1800-tal / tidigt 1900-tal, dekor av figurscen, lejon och maskaron, höjd 23 cm

Slitage, smärre bristning i botten

Metall, Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Kanna patinerad brons

Budhistorik (3 bud)

5512609
500
5519715
450
5512609

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.