Satsbord

723179

SATSBORD, omkring 1900-talets mitt, stommar i alm, skivor i glas, längd 36-45 cm, bredd 27-30 cm, höjd 42-50 cm

Bruksslitage, enstaka torrspricka

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Satsbord

Budhistorik (3 bud)

5525084
500
5518666
5514172

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.