Tomas Almberg skulptur brons Tredimensionellt

723171

TOMAS ALMBERG (född 1936): Mansfigur, monogramsignerad TA, numrerad II/II, grönpatinerad brons, höjd med sockel ca 67 cm

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Budhistorik (5 bud)
5554802
5554800
5554799
5552576
5552428

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.