Hängskåp

723164

HÄNGSKÅP med vitrin, 1800-talets slut, bonad björk, höjd 90, 80x36 cm, nyckel finns

Renoverat, skadat lås, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Hängskåp

Budhistorik (19 bud)
5527371
1 300
5527727
1 300
5527371
5527355
5527352

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.