Taburett

723159

TABURETT, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålad, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Taburett

Budhistorik (20 bud)
5528125
1 600
5527981
5527981
1 300
5517260
5527977

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.