Camy kronograf

723154

CAMY, kronograf, 37,5 mm, förgylld, manuell, plexiglas, läderrem, caliber Valjoux 7730, boettnr 9131

Bruksslitage.

Klockor/Ur

Södra kajen 14, Helsingfors

Camy kronograf

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
5537694
200
5534265
180
5534259
170
5524175
160
5522227
150

Slutpris EUR:
200
2 088 SEK, 235 USD
Utropspris EUR: