Pentti Kaskipuro etsningar

723151

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 6 st grafikblad, olika motiv, signerade, daterade, numrerade, torrnål och akvatinta, bladstorlek ca 60x53 cm

oinramade

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Kaskipuro etsningar

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
5538280
440
5539392
420
5538280
5538278
380
5537317
150

Slutpris EUR:
440
4 593 SEK, 517 USD
Utropspris EUR:
500