Göran Hongell vas Karhula 1936

723150

GÖRAN HONGELL, VAS. Sign. GH 1936 Karhula, gröntonat glas, slipad dekor, höjd 15 cm

Sedvanligt slitage

Glas, Konstglas, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5529466
240
5528695
70
5524193
40
5521994
35
5516063
30

Slutpris EUR:
240
2 505 SEK, 282 USD
Utropspris EUR: