Pentti Kaskipuro etsningar

723148

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 8 st grafikblad, olika motiv, signerade, daterade, numrerade, torrnål och akvatinta, bladstorlek ca 61x54 cm

oinramade

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Kaskipuro etsningar

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
5538272
600
5539135
580
5538272
560
5539131
540
5538272
520

Slutpris EUR:
600
6 263 SEK, 705 USD
Utropspris EUR:
500