Victor Vasarely serigrafi

723146

VICTOR VASARELY (1906-1997) Komposition, signerad samt daterad 73/75, serigrafi, 58x48 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Victor Vasarely serigrafi

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5527274
220
5520721
130
5515978
95
5515817
60
5514319
30

Slutpris EUR:
220
2 296 SEK, 258 USD
Utropspris EUR: