Pentti Kaskipuro etsningar

723145

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 4 st grafikblad, olika motiv, signerade, daterade, numrerade, torrnål och akvatinta, bladstorlek ca 57x50 cm

oinramade

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Kaskipuro etsningar

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
5538125
260
5538122
240
5538121
220
5538046
50
5535528
35

Slutpris EUR:
260
2 714 SEK, 305 USD
Utropspris EUR: