Einar Jolin litografier

723144

EINAR JOLIN (1890-1976): (4) Motiv från Drottningholm, signerad Jolin, 244/360,litografi, bildmått ca 45x55 cm, motiv med bl s Storkyrkan, signerad samt numrerad 337/360, ca 44x55, Motiv med häger mot Stockholmspanorama, signerad samt numrerad 244/360, ca 44,5x55 cm, Motiv med svanar, signerad samt numrerad 244/360, ca 54x46 cm, ej ramade

Vissa blad gulnade

Einar Jolin litografier

Budhistorik (6 bud)
5525994
1 600
5525102
5525101
5524729
750
5524565
700

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.