Pentti Kaskipuro etsningar

723143

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 9 st grafikblad, olika motiv, 8 st signerade samt daterade, 1 signerad, numrerade, torrnål och akvatinta, bladstorlek ca 53x60 cm

oinramade

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Kaskipuro etsningar

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5540031
500
5538286
480
5522373
200

Slutpris EUR:
500
5 219 SEK, 587 USD
Utropspris EUR:
600