Pentti Kaskipuro etsningar

723141

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 7 st grafikblad, olika motiv, signerade, 6 daterade, 5 numrerade, torrnål och akvatinta, bladstorlek ca 53x47 cm

oinramade

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Kaskipuro etsningar

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5538104
420
5525340

Slutpris EUR:
420
4 384 SEK, 493 USD
Utropspris EUR:
500