Stol

723139

STOL, samtida, björk, ryggstöd i form av torn, sitthöjd ca 43 cm

Fanerskador

Möbler, Stolar

Rum 8

Stol

Budhistorik (3 bud)

5528024
5528057
5528024

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.