Dior penna

723137

DIOR, tuschpenna, sterlingsilver, 1980/90-tal, numrerad BCJ427, inkl. originaletui samt tag, längd 13,5 cm

Nyskick, etui med slitage

Diverse, Hem, Vintage Fashion, Väskor, accessoarer

Dior penna

Budhistorik (18 bud)
5531825
5531468
5531824
5531468
5531823
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.