Pentti Kaskipuro etsningar

723136

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 9 st grafikblad, olika motiv, signerade samt daterade, torrnål och akvatinta, bladstorlek ca 60x53 cm

oinramade

Södra kajen 14, Helsingfors

Pentti Kaskipuro etsningar

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
5538140
520
5538139
500
5538137
460
5538136
420
5537307
100

Slutpris EUR:
520
5 428 SEK, 611 USD
Utropspris EUR: