Alex Rapp litografi

723101

ALEX RAPP (1869-1927) "Willes bastus hotell", signerad samt daterad i trycket 5/IIII 1889, litografi, 8x25,5 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Alex Rapp litografi

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
5520818
2020-01-14 16:55:25
30

2020-01-19 kl 21:13
Slutpris EUR:
30
313 SEK, 35 USD
Utropspris EUR:
100