Onni Mansnerus oljemålning

723097

ONNI MANSNERUS (1906-1980) Solön, signerad samt daterad -52, olja på duk, 48x68 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Onni Mansnerus oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2020-01-19 kl 20:32
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150