Enni Id oljemålning

723079

ENNI ID (1900-1992) Katt bland blommor, signerad samt daterad 1974, olja på pannå, 60x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Enni Id oljemålning

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
5535425
50
5527370
30

Slutpris EUR:
50
522 SEK, 59 USD
Utropspris EUR:
150