Göran Augustson gouache

723075

GÖRAN AUGUSTSON (1936-2012) "En glad man", signerad samt daterad -94, gouache, 30x28,5 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Göran Augustson gouache

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
5533723
220
5525334
200
5520635
100
5519716
55
5519651
50

Slutpris EUR:
220
2 296 SEK, 258 USD
Utropspris EUR: