Glasservis "Måsen" Lyngby

723071

GLASSERVIS, 92 delar, "Måsen", Lyngby, Danmark, 11 ölglas, 10 vinglas, 12 gröntonade starkvinsglas, 11 champagnekupor, 12 sherryglas, 12 konjakskupor, 12 likörglas samt 12 snapsglas.

Bruksslitage, ett vinglas med nagg på fotringen.

Glas, Dricksglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Glasservis

Budhistorik (9 bud)
5525747
5525742
950
5525161
900
5523665
850
5518479

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.