Kauko Talpo oljemålning

723067

KAUKO TALPO (1902-1985) "Källare 1938", signerad, olja på pannå, 29x40 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kauko Talpo oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2020-01-19 kl 19:04
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
100