Raimo Kanerva serigrafi

723062

RAIMO KANERVA (1941-1999): Minnenas hus, signerad samt daterad -81, serigrafi, 67/100, 58x45 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Raimo Kanerva serigrafi

Budhistorik

Bud EUR

2020-01-19 kl 19:12
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
100