Matti Korhonen serigrafi

723061

MATTI KORHONEN (1944-2008): "Dimma", signerad samt daterad 1989, serigrafi, 78/100, 35x39 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Matti Korhonen serigrafi

Budhistorik

Bud EUR

2020-01-19 kl 18:42
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
100