Hylla funkis

723053

HYLLA, funkis, 1940-tal, folierad samt lackerad metall och glas, längd ca 100, 76x30 cm

Bruksslitage, repor

Diverse, Hem

Hylla 6

Hylla funkis

Budhistorik (14 bud)
5526539
5517489
5524723
5517489
950
5524721
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.