Ljusstakar 2 st mässing 1700-tal

723051

LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, 1700-tal, oktogonal fotplatta, höjd 16,5-18 cm

Slitage, en med lagning

Diverse, Hem, Metall, Mässing, Allmoge

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5531443
550
5530043
500
5530042
450
5527110
5523751

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.