Ljusstakar 1 par brännförgylld brons empire

723050

LJUSSTAKAR, 1 par, brännförgylld brons, empire, 1800-talets första hälft, hänklar i form av fabeldjur, mönster med dekor av fleuroner, kvadratisk fotplatta, höjd ca 27 cm

Mindre ytslitage

Belysning, Bordslampor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (15 bud)
5555505
4 200
5555487
5555474
3 800
5555451
3 600
5555188
3 400

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.