Industrilampor Reflecto-Lux

723048

INDUSTRILAMPOR, 1 par, märkta Reflecto-Lux, 1900-talets andra hälft, metallskärmar emaljerade i svart med vit insida, gummisladdar, upphängning med stålvajer, höjd ca 32 cm, sladdlängd ca 3-5 m

PROVENIENS: Spårvägsmuseet i Stockholm

Bruksslitage, sladdlängder kan variera, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Industrilampor Reflecto-Lux

Budhistorik (13 bud)
5526469
2 600
5526462
2 400
5526461
5526458
5526457
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.