Georg Fischhof oljemålning

723043

GEORG FISCHHOF (1859-1914): Sydländsk kustvy, signerad AL Terni, olja på duk, ca 38 x 30 cm

Någon obetydlig repa

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Georg Fischhof oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5543247
5543016
550
5543015
500
5529422
450
5526001

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.