Dörrhandtag 2 st 1800-/1900-tal

723042

DÖRRHANDTAG, 1800-/1900-tal, brons, handtag med dekor av bladverk, total längd ca 36 cm

Slitage

Diverse, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2020-01-16 kl 12:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.