Sängbord

723040

SÄNGBORD, 1 par, Sverige, 1950/60-tal, Sverige, teakfanerade stommar, ben och hylla i ek, hyllor delvis med rotting, längd 45 cm, bredd 31 cm, höjd 51 cm vardera

Brukssltiage

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Sängbord

Budhistorik (8 bud)
5554331
5554328
5554323
5554319
950
5534494
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.