Sybord 1900-talets första hälft

723011

SYBORD, 1900-talets första hälft, fanerad i björk, på trissor, utdragbar rottingkorg nedtill, uttagbar insats, höjd ca 67, 63x46,5 cm

Åldersrelaterad slitage, faneravslag, slitage på trissor, slitage på insats (lösa avskiljare)

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Budhistorik (25 bud)
5526651
5526648
1 900
5526643
1 800
5526640
1 700
5526639
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.