Gucci resväska

722999

GUCCI, resväska, 1980-tal, monogramprintad kanvas, läderdetaljer, bomullsband, samt spännen och lås i gulmetall, 42x68x22 cm

Mindre bruksslitage, Nyckel saknas, Går att öppna och stänga

Vintage Fashion, Tema

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Gucci resväska

Budhistorik (17 bud)
5526204
1 800
5525014
1 700
5524353
1 600
5525013
5524353
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.