Väggfat

722997

FAT, 2 st, 1800-talets slut, Edvard VII av Storbritannien och Alexandra av Danmark, litograferad plåt, diameter ca 18 cm

Omfattande slitage, bucklor och rost, den ena sakna upphägning

Ändringar/tillägg
Edvard VII av Storbritannien med gemål ej Alexander III

Diverse, Samlarobjekt

Väggfat

Budhistorik (2 bud)

5530198
5516722

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.