Gunilla Mann litografier

722994

GUNILLA MANN (född 1947): (2) "Stockholm mina drömmars stad" samt "Brudpar i Gamla stan" signerade samt numrerade 102/290 samt 47/290, ej ramade,ca 43x59 samt 36x27 cm

Gunilla Mann litografier

Budhistorik (14 bud)
5526482
2 600
5526478
2 400
5526473
5524715
5526368

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.