Golvur 1800 tal

722993

GOLVUR, 1800-tal, björk och rotfaner, urtavlan märkt AAS Stockholm, 2 lod och pendel medföljer, höjd ca 205 cm

Fanerskador

Klockor/Ur

Rum 20

Golvur 1800 tal

Budhistorik (3 bud)

5527281
5527214
5526938

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.