Skulptur brons 1900-talets första hälft

722990

SKULPTUR, brons, 1900-talets första hälft, signerad Philippe Fec, sockel av marmor, höjd ca 23 cm

Repor

Konst, Skulpturer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (28 bud)
5548241
3 200
5546579
5545143
2 800
5540974
2 600
5540974
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.